Vai vēlies ko sacīt?

Vieta Tavām pārdomām, ieteikumiem un jebkāda veida komentāriem. :)

7 komentāri:

 1. Man dikti patika jūsu book awards (( :
  Interesants gada kopsavilkums, laikam jāpiešķir nominācija kategorijā "Gada interesantākais grāmatu novērtējumu kopsavilkums" *iznes balvu uz samta spilventiņa* : D

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies par labajiem vārdiem! ^^ Mēs tev arī iesakām izpildīt šo... tagu (ish). Ar prieku apskatīšos to ģenialitāti :))))

   Dzēst
 2. Kāds ir tavs mīļākais grāmatu žanrs? Vai esi izlasījusi Gone Girl? Un vai tu grāmatas pasūti no interneta, ja Latvijā nav?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Sveika, Marta! :)
   Īsti nezinu, kurai no jums tu šo jautāji, tāpēc uz šiem jautājumiem atbildēšu tikai par sevi.
   Mans mīļākais žanrs pavisam noteikti ir vēsturiskā fikcija, lai gan neesmu nemaz tik daudz grāmatas šajā žanrā lasījusi.
   "Gone Girl" neesmu lasījusi, bet, ja ieraudzīšu bibliotēkā, pavisam noteikti paņemšu, zinot, cik ļoti visiem patika gan grāmata, gan filma.
   Un, jā, ja ir kāda grāmata, ko ļoti vēlos, bet nevaru atrast Latvijas grāmatnīcās, pasūtu ar interneta palīdzību, precīzāk, šeit - http://www.bookdepository.com

   Dzēst
 3. Sveiki!
  Arī aizraujos ar grāmatu lasīšanu, taču, man par nelaimi, daudzas grāmatas, ko vēlos izlasī, nav iztulkotas latviešu valodā. Ar angļu valodu neesmu īpaši tuva...tomēr vēlos uzzināt, kā iesākāt lasīt angliski, kā tas bija-vai grūti?- un kur iegādājaties grāmatas angļu valodā?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Sveika! Patiesībā man arī bija ļoti bail iesākt lasīt grāmatas angliski, jo pirmajā brīdī šķita, ka pilnīgi neko nesapratīšu. Taču tad Sintija fanoja par "The Unbecoming of Mara Dyer" (kas arī nav iztulkota latviski), un es arī ziņkārības dēļ to izlēmu izlasīt, un izrādījās, ka nemaz tik grūti nav, lai gan, protams, joprojām ir grāmatas, kurās šo to nesaprotu. Grāmatas angliski pērku Jāņa Rozes grāmatnīcā, kā arī Globusā (tur var dažreiz dabūt par ļoti labām cenām) un ir arī mājaslapa ar nosaukumu bookdepository.com, kur arī var dabūt par saprātīgām cenām.
   Iesaku no sākuma lasīt angliski kaut ko par diezgan vieglām tēmām, piemēram, jauniešu romānus (kaut vai tādus kā "Anna and the French Kiss" un tamlīdzīgi), un vēlāk valodas zināšanas noteikti uzlabosies un bez grūtībām varēsi lasīt arī kaut ko sarežģītu :)

   Dzēst
 4. Sveika!
  Vai Tevi varētu interesēt grāmata "puišu sarksts":
  https://www.facebook.com/baibabooks/posts/1087720111343583?notif_t=like&notif_id=1476446468789074
  Ja tas tevi varētu interesēt labprāt Tev to nosūtīsim.
  Baiba

  AtbildētDzēst