Klīstot pa pasauliMans īstais vārds ir Jekaterina, bet esmu vairāk iecienījusi iesauku Kate.

Man ir 20 gadu, un es mācos Latvijas universitātē, Humanitāro zinātņu fakultātē Baltu filoloģijas programmā.

Runāju 4 valodās (latviešu, krievu, angļu, vācu), kaut gan divas no tām uzskatu par dzimtajām valodām. Universitātes pirmajā semestrī mācījos latīņu valodu, tagad esmu sākusi apgūt arī lietuviešu valodu. Pašmācības ceļā lēnām apgūstu spāņu valodu. 

Dzimusi un augusi esmu Jelgavā, un šī pilsēta man, protams, ir ļoti tuva.

Īsti nezinu, kad sāku lasīt, taču arī mani vecāki un brālis ļoti labprāt lasa grāmatas (un varbūt tas uz mani atstāja zināmu iespaidu. Visādā ziņā milzīgs paldies par to!). Pārsvarā lasu zinātnisko fantastiku un reālistiskos jauniešu romānus, taču labprāt palasu arī kādu fantāzijas vai vēsturisko romānu (piemēram,  Rutas Šepetis "Starp pelēkiem toņiem", kura  ir viena no manām visu laiku mīļākajām grāmatām).

Man ļoti patīk ceļot, un kādu dienu es gribētu apceļot visu pasauli. (Haha, naive!)

Esmu arī hokeja fane (to jau kopš bērnības ietekmējis tētis), taču pati labprāt nodarbojos ar peldēšanu un riteņbraukšanu (un pēdējā laikā arī skriešanu)

Man ļoti patīk teātris, taču vairāk kā skatītājam, nevis kā aktierim (kaut gan vairākus gadus apmeklēju teātra nodarbības)

Atceros, ka, mācoties kādā 4.klasē, sāku rakstīt stāstiņu (toreiz gan no nekā nedarīšanas), bet kādā 7.klasē sāku rakstīt mazliet nopietnāk. Vienmēr cenšos stāstus pabeigt, lai arī cik ilgu laiku man tas neprasītu.


Kontakti:

e-pasts: katerina_kavecka@inbox.lv

Instagram: katyakkkv

facebook.com: Jekaterina Kavecka

Rakstu Newsletter: šeit.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru